TURO 5 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

Vieta Žaidėjo vardas Bendri taškai Taškai
1.AdvocatusDiaboli658,454156,653
2.zyx416,670232,836
3.Lion353,002283,238
4.neacpesi195,2150
5.Paxius191,707191,030
6.thabin180,24488,642
7.Baras173,26040,867
8.Bielka149,76111,522
9.Chaos140,86157,771
10.Micro135,86724
11.DarkViper115,09751,833
12.mikoronus2100,59667,884
13.Wannix96,59234,773
14.Minde2195,55223,909
15.Bich91,90083,796
16.virgelis91,86446,542
17.Krepsas91,0920
18.YuGi63,31028,570
19.toXic brAin55,24822,374
20.TooLazy50,4003,876
21.Varlokas50,0130
22.Siitas47,2868,651
23.delfis44,5170
24.MBIK42,92440,495
25.Evil Dr Abe42,84326,303
26.geimeris41,2013,980
27.Fire Demon40,81025,206
28.Highlander37,50737,448
29.TiTo35,88135,881
30.Slick Sexpistol32,22731,576
31.Xenoblaster29,83116,834
32.REvol28,9240
33.Stiks25,34316,712
34.Renis23,3390
35.Elvenlord20,53720,537
36.buzzzz19,64719,647
37.Strahd19,12813,291
38.Apsirookezzz17,9060
39.scorpionconflict17,11725
40.Parama15,2740
41.eMpTy13,6160
42.pyrofromhell213,32813,328
43.voveriukas13,2587,454
44.aosama12,6580
45.LamazOidas11,9140
46.goldzy11,72411,565
47.Soltraro11,714297
48.PArADOXx11,42711,417
49.Monkey10,4890
50.Lord Xeen10,46910

Vieta Žaidėjo vardas Taškai Bendri taškai
1.Lion283,238353,002
2.zyx232,836416,670
3.Paxius191,030191,707
4.AdvocatusDiaboli156,653658,454
5.thabin88,642180,244
6.Bich83,79691,900
7.mikoronus267,884100,596
8.Chaos57,771140,861
9.DarkViper51,833115,097
10.virgelis46,54291,864
11.Baras40,867173,260
12.MBIK40,49542,924
13.Highlander37,44837,507
14.TiTo35,88135,881
15.Wannix34,77396,592
16.Slick Sexpistol31,57632,227
17.YuGi28,57063,310
18.Evil Dr Abe26,30342,843
19.Fire Demon25,20640,810
20.Minde2123,90995,552
21.toXic brAin22,37455,248
22.Elvenlord20,53720,537
23.buzzzz19,64719,647
24.Xenoblaster16,83429,831
25.Stiks16,71225,343
26.pyrofromhell213,32813,328
27.Strahd13,29119,128
28.goldzy11,56511,724
29.Bielka11,522149,761
30.PArADOXx11,41711,427
31.Pikciurna9,3389,348
32.potvinisLT9,0369,036
33.kaine768,7219,026
34.Siitas8,65147,286
35.voveriukas7,45413,258
36.Paytime6,5396,716
37.mauzas6,1626,162
38.ighylay4,5254,525
39.SP Confederalion4,4734,473
40.Dinda4,0854,085
41.geimeris3,98041,201
42.TooLazy3,87650,400
43.Match3,7204,916
44.Dark Angel20043,7188,706
45.TheOne3,6643,684
46.Xen Chi3,5283,528
47.Deksar3,2143,880
48.eXpert2,8212,821
49.Metalliticum2,7127,138
50.efix2,6104,984

Vieta Klano pavadinimas Bendri taškai Taškai
1.LT Confederation1,489,731858,764
2.TheSwarm1,176,144267,259
3.Lords Of Shadows373,55891
4.The Swarm Juniors154,961111,821
5.Angels of Hell136,030119,262
6.Hard Fighters108,4920
7.WW Confederation99,04037,221
8.Raven Loft84,59069,746
9.Sexton62,12448,440
10.DarkSide61,66320,599
11.Shikshiena42,94640,495
12.Reign of Fire40,83525,231
13.The Last Gunslingers14,5130
14.LT Juniors11,34711,347
15.Last of the Chaos10,2081,829
16.Pirates In the Way4,5704,570
17.Stronghold2,327164
18.Sodom2,0100
19.Milonia2,0081,367
20.Steich Tabar1,9051,905
21.Simba1,7661,766
22.Spiral Legion1,7051,705
23.Hard Fighter Juniors1,5902
24.TGO1,5860
25.SKC1,5571,547
26.Dutch United Forces1,39110
27.impariel dark side1,2700
28.Borg Confederation1,2421,242
29.Archangels1,2180
30.Warriors of Atlantis1,1470
31.ANSWER TO ME896273
32.PinoyZone7500
33.Chaotic Knights6040
34.Dutch Warriors5390
35.SL153110
36.Makaroni5290
37.skymasters484484
38.Abes Army4110
39.Romulan Empire393393
40.the surfies386386
41.Indian Skylords367367
42.Neo Phoenix3330
43.SETI at home2990
44.COOL MOVES292292
45.inparial darkside2880
46.FallOut2480
47.pimpopia236236
48.TGO12240
49.Wu Tang Clan1930
50.Techno Union1920

Vieta Klano pavadinimas Taškai Bendri taškai
1.LT Confederation858,7641,489,731
2.TheSwarm267,2591,176,144
3.Angels of Hell119,262136,030
4.The Swarm Juniors111,821154,961
5.Raven Loft69,74684,590
6.Sexton48,44062,124
7.Shikshiena40,49542,946
8.WW Confederation37,22199,040
9.Reign of Fire25,23140,835
10.DarkSide20,59961,663
11.LT Juniors11,34711,347
12.Pirates In the Way4,5704,570
13.Steich Tabar1,9051,905
14.Last of the Chaos1,82910,208
15.Simba1,7661,766
16.Spiral Legion1,7051,705
17.SKC1,5471,557
18.Milonia1,3672,008
19.Borg Confederation1,2421,242
20.skymasters484484
21.Romulan Empire393393
22.the surfies386386
23.Indian Skylords367367
24.COOL MOVES292292
25.ANSWER TO ME273896
26.pimpopia236236
27.Stronghold1642,327
28.PyroNation164164
29.Borg Colective102102
30.Lords Of Shadows91373,558
31.Areo5353
32.Dragon Fang42103
33.killstar4242
34.kyoties clan4141
35.LT MYSTERY4040
36.mastermage3555
37.Lien Minh SK3434
38.Dragoon Fleet2323
39.matrix men2222
40.Elite Jedi2121
41.wu tang2121
42.juggaloz in space2020
43.Iron Ghosts2020
44.Zombies Creations2020
45.Union of Tilciar2020
46.prowlersofthenight2020
47.us united2020
48.Forget Democrisey1828
49.Zone of Enders1222
50.Seventh Army1121
© SkyLords 2002-2023 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 4

Šio turo pabaiga:

2023 11 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2023 10 03 05:21:38


Viso žaidėjų: 45,800

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas