TURO 46 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

Vieta Žaidėjo vardas Bendri taškai Taškai
1.SmartFox11,565,935100,563
2.Filas8,122,345186,148
3.Rukna Baisioji Akis7,857,5941,954,808
4.Lakamar Sinji7,800,16420,076
5.Cajin Von Sian6,888,3289,174
6.GOTIS LT6,184,746490
7.Professor6,176,1077
8.digiat5,813,20344,131
9.Midnight Striker5,700,52045,893
10.Hope5,025,9950
11.zyx4,960,1620
12.MadMax4,833,52746,921
13.Bielka4,719,1020
14.Chaos4,527,2770
15.TERROR4,413,4830
16.Baras4,066,51214,244
17.Simba3,983,795251,457
18.watupdogg3,848,628166,039
19.Gold Rush3,522,1073,147
20.Azuolinis Konanas3,508,307768,623
21.Wizardro3,455,4971,705,645
22.thabin3,419,7000
23.Arcanix3,256,130642,058
24.virgelis3,221,432270,616
25.voveriukas3,141,1050
26.iii23,128,33016,023
27.MBIK3,109,1830
28.Dios3,046,744166,157
29.LordAiron2,798,16643,891
30.Sky Faras2,641,021407,340
31.Paxius2,638,4400
32.PathFinder Donator2,588,85042,919
33.cork2,553,363197,643
34.Shadow Stalker2,507,70310,634
35.MrKingas2,473,2530
36.Maaak22,461,06878,405
37.Wynn Sol2,363,015145,069
38.Teldin2,227,13321,290
39.FORTRANshadow Donator2,112,524200,159
40.Naltsa Abe2,103,87838,566
41.tiernan19 Donator2,084,794107,141
42.GholaBashar2,054,7930
43.interiority1,895,7652,563
44.AGUX1,858,6807,482
45.Alpha Code1,779,8260
46.Reebok LT1,745,8170
47.Moiare1,664,4410
48.kotica1,593,2450
49.COBRA LT1,508,97019,201
50.Saint Baakra1,507,561143,418

Vieta Žaidėjo vardas Taškai Bendri taškai
1.Rukna Baisioji Akis1,954,8087,857,594
2.Wizardro1,705,6453,455,497
3.Azuolinis Konanas768,6233,508,307
4.Arcanix642,0583,256,130
5.Sky Faras407,3402,641,021
6.Saka zulu390,7911,236,432
7.Bethos Donator376,8311,379,539
8.virgelis270,6163,221,432
9.Simba251,4573,983,795
10.TORO AKIS211,162618,186
11.Etrius205,479739,934
12.NeroN203,4211,403,749
13.FORTRANshadow Donator200,1592,112,524
14.cork197,6432,553,363
15.Filas186,1488,122,345
16.cwpick1 Donator182,5991,000,501
17.Dios166,1573,046,744
18.watupdogg166,0393,848,628
19.Wynn Sol145,0692,363,015
20.Hellcat0144,453229,237
21.Saint Baakra143,4181,507,561
22.tiernan19 Donator107,1412,084,794
23.IRON MAIDEN 666100,630876,144
24.SmartFox100,56311,565,935
25.Drangers back83,241278,629
26.Final Donator82,033165,519
27.Maaak278,4052,461,068
28.mithrandir72,500467,607
29.Karil69,77669,776
30.coldman68,12283,669
31.Grand Admiral Felix64,066939,919
32.MadMax46,9214,833,527
33.Midnight Striker45,8935,700,520
34.digiat44,1315,813,203
35.LordAiron43,8912,798,166
36.PathFinder Donator42,9192,588,850
37.Naltsa Abe38,5662,103,878
38.Snyper AC36,07665,452
39.Lasnafu35,762209,323
40.Griffins Bane235,66676,545
41.zype30,9171,307,316
42.c0aliti0ns27,568386,015
43.FORTUNATAS27,412215,392
44.Hyper Sloth26,006435,072
45.Mazera DeVille25,893257,338
46.shaphan21,596295,195
47.Teldin21,2902,227,133
48.PBaller21,09321,684
49.Lakamar Sinji20,0767,800,164
50.COBRA LT19,2011,508,970

Vieta Klano pavadinimas Bendri taškai Taškai
1.LT Confederation47,440,959567,772
2.The Swarm46,786,7841,173,476
3.Cry And Die Sir26,276,6654,249,546
4.Apocalypse16,817,964408,880
5.Shadow Industries14,258,6821,126,349
6.Shadow Guard13,585,964405,259
7.Acme Pedagogy9,812,015617,035
8.Justice inDaGalaxy7,316,8291,987,265
9.Space Cowboys6,720,20564,066
10.Administrators6,326,9287
11.Shadows2,798,75544,480
12.Royal Fleet375,11035,866
13.The Lords Alliance213,137237
14.Universal Soldiers69,1521,661

Vieta Klano pavadinimas Taškai Bendri taškai
1.Cry And Die Sir4,249,54626,276,665
2.Justice inDaGalaxy1,987,2657,316,829
3.The Swarm1,173,47646,786,784
4.Shadow Industries1,126,34914,258,682
5.Acme Pedagogy617,0359,812,015
6.LT Confederation567,77247,440,959
7.Apocalypse408,88016,817,964
8.Shadow Guard405,25913,585,964
9.Space Cowboys64,0666,720,205
10.Shadows44,4802,798,755
11.Royal Fleet35,866375,110
12.Universal Soldiers1,66169,152
13.The Lords Alliance237213,137
14.Administrators76,326,928
© SkyLords 2002-2024 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 5

Šio turo pabaiga:

2024 04 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2024 03 01 21:06:08


Viso žaidėjų: 45,805

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas